Перемога залишилась за «Патріотом»
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    17.06.2017 21:18    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Чемпіонат Київської області-2017. Дванадцятий тур. «Патріот» - «Любомир» - 1:0.

До поєдинку дванадцятого туру, що відбувся в Баришівці 17 червня «Патріот» забив «Любомиру» лише на один гол більше, два матчі минулого сезону закінчились з рахунком 3:2 на користь баришівців, сьогодні ставищани отримали ще один м’яч у свої ворота зігравши чи не найгірший матч у чемпіонаті 2017 року і перервавши свою безпрограшну серію.

Київщина футбольна на шляху оновлення
Автор: Administrator    22.06.2017 16:07    PDF Печать E-mail

IX Конференція Київської обласної федерації футболу.

21 червня у столичному Будинку футболу відбулася IX Конференція Київської обласної федерації футболу. У роботі великого футбольного збору столичного регіону взяли участь і виступили Голова Київської обласної держадміністрації Олександр Горган і Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко. Вів засідання Перший заступник Голови КОФФ Володимир Родін.

«Патріот» - «Любомир». Відеоогляд
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    18.06.2017 21:14    PDF Печать E-mail

Чемпіонат Київської області-2017. 12-тий тур. «Патріот» - «Любомир» - 1:0.

Пропонуємо вам переглянути підбірку найкращих моментів з матчу, що відбувся в Баришівці 17 червня 2017 року. Тут місцевий ФК ПАТРІОТ переграв ставищенський ФК ЛЮБОМИР з мінімальним рахунком 1:0. У другому таймі м'яч рикошетом від захисника любомирців потрапив у сітку воріт. Як воно було дивіться самі.

ФК ДЕСНА (Погреби) - ФК ЛЮБОМИР (Ставище). Відеоогляд
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    13.06.2017 11:08    PDF Печать E-mail

Чемпіонат Київської області-2017. Одинадцятий тур.

Поєдинок одинадцятого туру чемпіонату Київщини, що відбувся в Погребах, запам'ятався запеклим протистоянням. Лідер перегонів і команда, яка на той час займала четверту сходинку турнірної таблиці, хто ж виявиться кращим? В результаті після фінального свистка була зафіксована нічия, яка так не влаштовувала "Десну", адже прийшлось поступитись лідерством. Як воно було дивіться самі.

21 червня, Будинок футболу
Автор: Administrator    15.06.2017 07:40    PDF Печать E-mail

Дев’ята Конференція Київської обласної федерації футболу.

Оргкомітет визначився з місцем проведення великого збору Київщини футбольної.

Успішна серія «Любомира»
Автор: Administrator    14.06.2017 09:24    PDF Печать E-mail

Офіційний сайт КОФФ про ФК «Любомир».

Найприємніша сенсація цьогорічного сезону — ставищенська команда Артема Іллічова — продовжує дивувати футбольний світ яскравими турнірними досягненнями.

Любомирці пригальмували лідера
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    10.06.2017 20:50    PDF Печать E-mail

Поєдинок одинадцятого туру чемпіонату Київщини, який мав бути зіграний у Ставищі, за певних обставин відбувся у Погребах і господарем поєдинку виступив ФК «Десна». Як і очікувалось поєдинок пройшов напружено і динамічно. У м’яч у сітку воріт потрапив шість разів, проте зарахував арбітр лише чотири голи.