U-19. Товариський матч. Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    18.11.2017 10:06    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Товариські матчі U-19.

Футбольний сезон добіг кінця, проте ФК «Любомир» U-19 не сидить склавши руки. Минулої п"ятниці ставищани зіграли товариський матч із чемпіоном Київської області 2017 року ФК «Авангард» (Бзів). У підзвітному поєдинку любомирці не тільки відточували свою майстерність, тут тренерський штаб переглянув кількох потенційних кандидатів, які незабаром можуть влитись в колектив. Перший тайм пройшов за домінування ставищан, але у другому - «Авангард» реваншувався і поєдинок закінчився з рахунком 6:5 на користь чемпіонів Київщини. Відео матчу до вашої уваги.

Непідкорене «Полісся». Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    09.11.2017 15:02    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Всеукраїнська ліга юніорів U-19. Дев’ятий тур.

Під завісу першого кола юніори ФК «Любомир» вирушили в Житомир. Саме матчем із тамтешнім «Поліссям» ставищани сподівались суттєво поліпшити своє турнірне становище, адже після восьмого туру команда займала передостаннє місце. В разі перемоги любомирці могли закінчити осінню частину перегонів п’ятими, але гол Олега Ставничого не приніс бажаного, суперник зумів зрівняти рахунок і утримати нічийний результат до фінального свистка. Тож у ставищан сьоме місце в загальному заліку і підготовка до другого кола попереду. Огляд матчу в Житомирі до вашої уваги.

В лізі ФАСК передостанні. Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    04.11.2017 14:56    PDF Печать E-mail
Новини U-19

ФАСК. Вища ліга, сьомий тур.

Багатьом відомо, що в Футбольній Асоціації Студентів Києва (далі ФАСК) за команду НУБіПУ виступають майже всі вихованці ФК «Любомир» U-19, фактично любомирці складають кістяк команди, тож на нашому сайті будуть з’являтись відео із студентського чемпіонату. У п’ятницю 3 листопада аграрії (НУБіПУ) у гостях потерпіли поразку від Національної Академії Внутрішніх Справ, хоч і грали досить не погано, проте не достатньо для того, що вибороти хоча б нічию. Огляд матчу і повне відео обох таймів до вашої уваги.

U-19. Знову поразка. Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    02.11.2017 10:39    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Першість України в ДЮФЛ.

Всього одним забитим голом на три м’ячі пивоварів відповіли любомирці. Розпочався матч дуже не погано, перші хвилини тривала рівна і захоплююча гра, проте поступово ставищани почали здавати позиції і врешті решт кияни отримали змогу досить вільно пробивати поворотах, так і отримав «Любомир» два голи у першому таймі. На 65-й хвилині Антон Гришин за допомоги партнерів зумів скоротити розрив у рахунку, але на 85-й Денис Островський реалізувавши штрафний удар ставить крапку забитим голам. Як воно було дивіться самі.

U-19 не рухається вгору. + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    25.10.2017 20:45    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Першість України в ДЮФЛ. Сьомий тур.

Досить не погано розпочали матч із киянами підопічні Віктора Яічніка, проте дограти поєдинок на мажорній ноті не зуміли. Відкрив рахунок Єгор Іващенко і здавалося б, заділ зроблено, забиваймо далі. Та господарі швидко оговтались, зрівняли рахунок вже в першому таймі, а в другому довели лік забитих до дуже неприємного - 4:1. Зауважу, що майже увесь другий тайм любомирці грали у меншості, але пропускати стільки м’ячів не варто було. ФК «Любомир» залишається на п’ятій сходинці турнірної таблиці маючи у активі 11 балів. Як воно буде далі покаже поєдинок із ФК «Оболонь» Бровар. Матч відбудеться у середу 1 листопада на тренувальній базі в Бучі, початок о 14-00.