U-19 ЛЮБОМИР (Ставище) - U-19 ПОЛІССЯ (Житомир). Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    24.05.2018 10:19    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Першість України в ДЮФЛ. 18-й тур.

Перемогою над житомирським «Поліссям» закінчили сезон юнаки ФК «Любомир U-19». Проте два забиті голи дались ставищанам не просто, мало того, перший тайм хлопці відверто провалили і вже на перерву могли піти з пропущеними голами. Але у другій сорокап’ятихвилинці любомирці повністю реабілітувались і на 54-й хвилині стараннями Козія і Гришина повели в рахунку. До останнього ставищани не залишали у спокої ворота гостей і за чотири хвилини до фінального свистка змусили суперника порушити правила у своєму карному майданчику, за що і отримали гол від Олексія Заїки. Як результат 2:0 на користь ФК «Любомир» і п’ята сходинка турнірної таблиці.

Не підкорений ФК «Оболонь-Бровар»
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    22.05.2018 09:25    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Першість України в ДЮФЛ, Ю-19 17-й тур.

Поєдинок з лідером першості в групі №2 повинен був стати якщо не підсумковим у сезоні, то при наймі мав показати моральний і фізичний стан любомирців під завісу перегонів. Цей екзамен ставищани провалили. Причина невпевненої гри ФК «Любомир» на жаль не відома, адже всі ми знаємо, що команда здатна на більше, але цей матч пройшов за переваги «пивоварів» і результатом став м’яч, який залетів у ворота Дмитра Бурлаки під завісу поєдинку. Як воно було дивіться самі.

А їхали за перемогою…
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    29.03.2018 13:09    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Першість України в ДЮФЛ. Десятий тур.

Коли у першому турі любомирці розіграли нічию з одеситами, то більшість глядачів списали результат на випадковість, але почалося друге коло і тут ставищани програли… Чому? Недооцінка суперника, раз, зайва впевненість, два, мала самовіддача, три, нульова реалізація моментів, чотири. У першому таймі погано працювали фланги, а у другому, коли розвантажили середину, і флангові атаки почали приносити справжню небезпеку воротам суперника, не вистачало останнього влучного удару. Одесити ж скористались своїм шансом і реалізували сумнівний, як на мене, одинадцятиметровий. Тож поїхали ми з Одеси не солоно «сьорбавши», але попереду ще вісім турів і бойовий настрій не втрачено. Так що вболівайте за нас, а огляд одеського матчу до вашої уваги.

Бойова нічия. ФК «Любомир U-19» - «ДГ Шевченківське»
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    14.03.2018 15:12    PDF Печать E-mail
Новини U-19

«Меморіал Кирсанова-2018». Група «А», другий тур.

У другому турі «Меморіалу Кирсанова» любомирці зустрілись із «ДГ Шевченківське», командою, яка має не поганий підбір виконавців, але ще не досить зіграна, тому всі сподівались на перемогу ставищан. Проте перемогу здобути не вдалось. Мало того, стараннями Шишкіна і компанії на останній хвилині поєдинку ледь вдалося звести результат до нічийного. Що ж, матч матчу різниця, цього разу виграти не вдалось, вийде в іншому двобої. Відеоогляд поєдинку в «Конча-Заспі» до вашої уваги.

«Меморіал Кирсанова-2018». ФК «Любомир U-19» -ФК «Авангард»
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    10.03.2018 18:32    PDF Печать E-mail
Новини U-19

«ХХ Меморіал Кирсанова». Група «А» перший тур.

Сьогодні стартував ювілейний, двадцятий «Меморіал Кирсанова» і в першому турі групового турніру любомирці зустрілись із чемпіоном Київської області ФК «Авангард» (Бзів). Вже на сьомій хвилині більш досвідчені суперники серйозно загрожували воротам ставищан, але рахунок чемпіони Київщини відкрили лише на 29-й. Любомирці гідно протидіяли «Авангарду», проте досвід взяв верх, проти п’яти забитих гравцями команди із Бзова «Любомир» відповів лише двома голами, зате якими… Як воно було дивіться самі.

ФК «Любомир» U-19 в «Меморіалі Кирсанова-2018»
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    08.03.2018 19:10    PDF Печать E-mail
Новини U-19

«ХХ Меморіал Миколи Кирсанова».

ФК «Любомир», команда U-19 прийме участь у щорічному турнірі, який проводить Київська обласна федерація футболу, «Меморіалі Миколи Кирсанова». Вже два десятиліття у березні команди виходять на футбольні поля, щоб віддати шану фундатору Київської обласної федерації футболу і перевірити свою готовність до сезону. Любомирці потрапили у групу «А» де виступатимуть разом з наступними командами: АВАНГАРД (Бзів), ДЖУНІОРС (Шпитьки), ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка), ЧАЙКА U-21 (Петропавлівська Борщагівка). Матчі проходитимуть в Петропавлівській Борщагівці, у Вишневому і в Конча-Заспі. Календар групової частини групи «А» до вашої уваги.

U-19. Знову нічия
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    26.02.2018 09:08    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Товариська зустріч. ФК ОЛІМПІК (Донецьк) – ФК ЛЮБОМИР (Ставище) – 0:0.

Цікава товариська зустріч відбулась в Білій Церкві 23 лютого, ставищанський «Любомир» знову зустрівся з донецьким «Олімпіком». Як і в матчі «Кубку Українини в ДЮФЛ-2018» поєдинок був насичений боротьбою в центрі поля. Дійсно гострих моментів практично не було, що знову доводить, любомирці на рівних можуть протистояти командам вищої ліги ДЮФЛУ. Захист ФК «Любомир» вміло протистояв нападникам донецької команди, а нападники любомирців добряче потріпали захист суперника. Матч закінчився з рахунком 0:0. Тренерський штаб «Олімпіка» високо оцінив підготовку ставищан, а любомирці вкотре увірились у своїх силах. Фото і відео матчу до вашої уваги.