joomla template

28.03.2017ХІЛД-ЛЮБОМИР-2-РОСЬ (Біла Церква)
Автор: Інформ-служба ФК ХІЛД-ЛЮБОМИР    05.09.2014 14:48    PDF Печать E-mail
Новини, друга команда

Першість Київської області 2014, 12-й тур.

Пропонуємо переглянути повну версію матча 12 туру першості Київщини, який відбувся 03 вересня 2014 року в Ставищі на стадіоні "Колос". Тут у важкій боротьбі із білоцерківською "Россю" резервісти ФК "Хілд-Любомир" отримали свою першу перемогу у сезоні. Приємного перегляду.

 
Нарешті перемога. +Відео
Автор: Інформ-служба ФК ХІЛД-ЛЮБОМИР    04.09.2014 14:12    PDF Печать E-mail
Новини, друга команда

Першість Київської області.

У середу 3 вересня в Ставищі, на стадіоні "Колос" відбувся пропущений матч 12 туру у якому резервісти ФК "Хілд-Любомир" отримали свою першу перемогу. Суперниками ставищан у цьому поєдинку стали сусіди-білоцерківці ФК "Рось". До речі у першому колі в Білій Церкві суперники розписали нічию. Цього ж разу поталанило любомирцям.

 
ЗОРЯ (Владиславка) - ХІЛД-ЛЮБОМИР-2. Відеоогляд
Автор: Інформ-служба ФК ХІЛД-ЛЮБОМИР    21.08.2014 17:19    PDF Печать E-mail
Новини, друга команда

Першість Київської області 2013.

Минулої неділі резервісти ФК "Хілд-Любомир" відправились до Миронівки на зустріч із тамтешньою "Зорею". Зогляду на результат матчу першого кола в Ставищі (тоді розійшлися мировою 1:1), та краще збалансованим і вишколеним складом проблем не повинно було виникнути. Але господарі впіймавши кураж зуміли сім разів вразити ворота любомирців, на що гості відповіли лише голом Миколи Богданова. Розповідати про поєдинок, чесно кажучи нема що, краще один раз побачити ніж сім разів прочитати, тож дивіться.

 
ФК ХІЛД-ЛЮБОМИР-2 - РОСИЧІ. Відео
Автор: Ітформ-служба ФК ХІЛД-ЛЮБОМИР    15.08.2014 09:36    PDF Печать E-mail
Новини, друга команда

Першість Київської області 2014, 10 тур.

Як ми вже писали у 10 турі першості Київщини резервісти ФК "Хілд-Любомир" вдома,  стадіоні "Колос" зустрічались із богуславськими "Росичами". Любомирці показали достойну гру, але другий тайм дався ставищанам дуже важко. Як воно було пропонуємо подивитися у відеопідбірці, а для злісних шанувальників клубу публікуємо обидва тайми повністю. Також хочу нагадати, що вже 17 серпня ФК "Хілд-Любомир-2" у Миронівці з'ясовуватиме стосунки із тамтешньою "Зорею", у домашньому матчі в Ставищі, було зафіксовано бойову нічию 1:1.

 
Втрачена перемога на «Колосі»
Автор: Ітформ-служба ФК ХІЛД-ЛЮБОМИР    12.08.2014 14:17    PDF Печать E-mail
Новини, друга команда

Першість Київської області – 2014.

Свій перший матч другого кола в першості Київщини дещо оновлені резервісти ФК «Хілд-Любомир» провели в Ставищі на домашньому стадіоні «Колос». Суперником ставищан виступили богуславські «Росичі», які підключилися до турніру після вибуття з перегонів команди із Березані.

 
Поповнення у "Хілді-Любомирі-2"
Автор: Ітформ-служба ФК ХІЛД-ЛЮБОМИР    08.08.2014 12:33    PDF Печать E-mail
Новини, друга команда

Першість Київської області 2014. Друге коло.

Вже цієї неділі, 10 серпня, ФК "Хілд-Любомир-2" продовжить виступ у Першості Київської області, о 18-00 в Ставищі на стадіоні "Колос" любомирці зустрінуться із богуславськими "Росичами", які включилися у перегони після виходу з турніру березанців. Зогляду на непорозуміння першого кола, коли команда не могла зібрати потрібну кількість гравців, для того щоб виїхати на матч, керівництво клубу вирішило дозаявити кілька молодих виконавців, кого саме читайте далі.

 
Восьмий тур, питань все більше. + Відео
Автор: Інформ-служба ФК ХІЛД-ЛЮБОМИР    24.06.2014 15:34    PDF Печать E-mail
Новини, друга команда

Першість Київської області, 8 тур.

Як не сумно про це говорити, але матч восьмого туру першості Київщини резервісти ФК "Хілд-Любомир" також програли. Порадувало лише одне, цього разу на матч зібралось вдосталь гравців. Все інше можна списати в пасив. Хоч грали ставищани досить пристойно, проте забити не змогли жодного голу, а ось у захисті провалилися аж чотири рази. Як воно було дивіться самі.

 


Страница 1 из 3

Статистика відвідувань