joomla template

23.11.2017
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net



Перший турнірний гол
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    16.02.2017 16:26    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Меморіал Щанова-2017. Другий тур.

Другий тур Меморіалу Олександра Щанова випав на середу 15 лютого. Поєдинок з муніципальним ФК БРОВАРИ вихованці Олександра Ніколайчука провели в тому ж таки Лютежі. Відігравши прекрасно перший тайм і маючи пристойний запас міцності любомирці все ж програли, запалу і сил не вистачило.

 
Почали з поразки
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    14.02.2017 16:17    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Меморіал Щанова, перший тур.

Свій перший поєдинок на меморіалі Олександра Щанова юні любомирці зіграли у Лютежі. Суперником ставищан виступив вишгородський ДІНАЗ, минулий сезон чемпіонату Київщини червоно-чорні пропустили, але про турніри, що проводить КОФФ не забувають.

 
«Любомир» в кубку Щанова
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    12.02.2017 12:28    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Зимові кубки під егідою КОФФ.

Сім років не приймав участі ставищенський «Любомир» в меморіалі присвяченому Олександру ЩАНОВУ, видатному футболісту, легенді київського «Динамо». Цьогоріч ставищани повертаються.

 
КАЛЕНДАР ОБЛАСНИХ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ ЗМАГАНЬ 2016-2017 РОКІВ
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    22.09.2016 18:05    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

КАЛЕНДАР ОБЛАСНИХ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ ЗМАГАНЬ 2016-2017 РОКІВ

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (вища ліга) 2000-2001 та 2002-2003 року народження

Перше коло

Учасники:

  1. «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе)
  2. «КОДЮСШ-Рось-ДЮСШ» (Біла Церква, Кагарлик)
  3. «КОДЮСШ Зміна» (Біла Церква)
  4. «Рубін» (Пісківка)
  5. «ДЮСШ-Любомир» (Ставище)
  6. «Арсенал» (Біла Церква)

Початок ігор 15:00 та 17:00 (базовий час)

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
2002-2003 р.н. 2000- 2001 р.н.
І тур
1. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) –

«КОДЮСШ – Рось – ДЮСШ» (Біла Церква, Кагарлик)

14.09.2016
2. «КОДЮСШ Зміна» (Біла Церква)  – «Рубін» (Пісківка) 14.09.2016
3. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Арсенал» (Біла Церква) 14.09.2016
ІІ тур
4. «КОДЮСШ – Рось – ДЮСШ» (Біла Церква, Кагарлик) –

«Арсенал» (Біла Церква)

28.09.2016
5. «Рубін» (Пісківка) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 28.09.2016
6. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – «КОДЮСШ Зміна» (Біла Церква) 28.09.2016
ІІІ тур
7. «КОДЮСШ Зміна» (Біла Церква) –

«КОДЮСШ – Рось – ДЮСШ» (Біла Церква, Кагарлик)

12.10.2016
8. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) –

«КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе)

12.10.2016
9. «Арсенал» (Біла Церква)  – «Рубін» (Пісківка) 12.10.2016
IV тур
10. «КОДЮСШ – Рось – ДЮСШ» (Біла Церква, Кагарлик) -«Рубін» (Пісківка) 19.10.2016
11. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – «Арсенал» (Біла Церква) 19.10.2016
12. «КОДЮСШ Зміна» (Біла Церква) –

«ДЮСШ – Любомир» (Ставище)

19.10.2016
V тур
13. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) –

«КОДЮСШ – Рось – ДЮСШ» (Біла Церква, Кагарлик)

02.11.2016
14. «Арсенал» (Біла Церква) –  «КОДЮСШ Зміна» (Біла Церква) 02.11.2016
15. «Рубін» (Пісківка) – «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) 02.11.2016

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (Перша ліга) 2000-2001 року народження

Перше коло

Учасники:

  1. «КДЮСШ» (Славутич)
  2. ДЮСШ (Згурівка)
  3. ДЮСШ (Буча)
  4. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав)
  5. «Юніор -15» (Гореничі, Києво-Святошинський р-н)
  6. ДЮСШ (Тараща)

Початок ігор 11:00 (базовий час)

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
2000- 2001 р.н.
І тур.
1. ДЮСШ (Тараща) – «Юніор -15» (Гореничі) 11.09.2016
2. «КДЮСШ» (Славутич) – ДЮСШ (Згурівка) 11.09.2016
3. ДЮСШ (Буча) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 11.09.2016
ІІ тур
4. «Юніор -15» (Гореничі) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 25.09.2016
5. ДЮСШ (Згурівка) – ДЮСШ (Буча) 25.09.2016
6. ДЮСШ (Тараща) – «КДЮСШ» (Славутич) 25.09.2016
ІІІ тур
7. «КДЮСШ» (Славутич) – «Юніор -15» (Гореничі) 02.10.2016
8. ДЮСШ (Буча) – ДЮСШ (Тараща) 02.10.2016
9. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Згурівка) 02.10.2016
IV тур
10. «Юніор -15» (Гореничі) – ДЮСШ (Згурівка) 09.10.2016
11. ДЮСШ (Тараща) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 09.10.2016
12. «КДЮСШ» (Славутич) – ДЮСШ (Буча) 09.10.2016
V тур
13. ДЮСШ (Буча) – «Юніор -15» (Гореничі) 16.10.2016
14. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – «КДЮСШ» (Славутич) 16.10.2016
15. ДЮСШ (Згурівка) – ДЮСШ (Тараща) 16.10.2016

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (перша ліга) 2002-2003 року народження

Перше коло. Група А

Учасники:

  1. «Освіта – ВР ДЮСШ (Іванковичі, Васильківський р-н)
  2. ДЮСШ – Колос (Фастів, Ковалівка)
  3. ДЮСШ -2 (Миронівка)
  4. ДЮСШ (Миронівка)
  5. ДЮСШ (Володарка)
  6. Рось (Біла Церква)
  7. ДЮСШ (Макарів)
  8. ДЮСШ (Кагарлик)
  9. Борекс (Бородянка)

Початок ігор 11:00 (базовий час)

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
2002-2003 р.н.
І тур.
1. «Освіта – ВР ДЮСШ (Іванковичі) –

ДЮСШ – Колос (Фастів, Ковалівка)

11.09.2016
2. ДЮСШ -2 (Миронівка) – ДЮСШ (Миронівка) 11.09.2016
3. ДЮСШ (Володарка) – Рось (Біла Церква) 11.09.2016
4. ДЮСШ (Макарів) – ДЮСШ (Кагарлик) 11.09.2016
ІІ тур
5. Рось (Біла Церква) – ДЮСШ (Макарів) 18.09.2016
6. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Володарка) 18.09.2016
7. ДЮСШ – Колос (Фастів, Ковалівка) –

ДЮСШ -2 (Миронівка)

18.09.2016
8. Борекс (Бородянка) – «Освіта – ВР ДЮСШ (Іванковичі) 18.09.2016
ІІІ тур
9. ДЮСШ -2 (Миронівка) – Борекс (Бородянка) 25.09.2016
10. ДЮСШ (Володарка) –

ДЮСШ – Колос (Фастів, Ковалівка)

25.09.2016
11. ДЮСШ (Макарів) – ДЮСШ (Миронівка) 25.09.2016
12. ДЮСШ (Кагарлик) – Рось (Біла Церква) 25.09.2016
ІV тур
13. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Кагарлик) 02.10.2016
14. ДЮСШ – Колос (Фастів, Ковалівка) – ДЮСШ (Макарів) 02.10.2016
15. Борекс (Бородянка) – ДЮСШ (Володарка) 02.10.2016
16. «Освіта – ВР ДЮСШ (Іванковичі) – ДЮСШ -2 (Миронівка) 02.10.2016

V тур
17. ДЮСШ (Володарка) – «Освіта – ВР ДЮСШ (Іванковичі) 09.10.2016
18. ДЮСШ (Макарів) – Борекс (Бородянка) 09.10.2016
19. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ – Колос (Фастів, Ковалівка) 09.10.2016
20. Рось (Біла Церква) – ДЮСШ (Миронівка) 09.10.2016
VІ тур
21. ДЮСШ – Колос (Фастів, Ковалівка) – Рось (Біла Церква) 16.10.2016
22. Борекс (Бородянка) – ДЮСШ (Кагарлик) 16.10.2016
23. «Освіта – ВР ДЮСШ (Іванковичі) – ДЮСШ (Макарів) 16.10.2016
24. ДЮСШ -2 (Миронівка) – ДЮСШ (Володарка) 16.10.2016
VІІ тур
25. ДЮСШ (Макарів) – ДЮСШ -2 (Миронівка) 23.10.2016
26. ДЮСШ (Кагарлик) – «Освіта – ВР ДЮСШ (Іванковичі) 23.10.2016
27. Рось (Біла Церква) – Борекс (Бородянка) 23.10.2016
28. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ – Колос (Фастів, Ковалівка) 23.10.2016
VІІІ тур
29. Борекс (Бородянка) – ДЮСШ (Миронівка) 30.10.2016
30. «Освіта – ВР ДЮСШ (Іванковичі) – Рось (Біла Церква) 30.10.2016
31. ДЮСШ -2 (Миронівка) – ДЮСШ (Кагарлик) 30.10.2016
32. ДЮСШ (Володарка) – ДЮСШ (Макарів) 30.10.2016
IX тур
33. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Володарка) 06.11.2016
34. Рось (Біла Церква) – ДЮСШ -2 (Миронівка) 06.11.2016
35. ДЮСШ (Миронівка) – «Освіта – ВР ДЮСШ (Іванковичі) 06.11.2016
36. ДЮСШ – Колос (Фастів, Ковалівка) – Борекс (Бородянка) 06.11.2016

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (перша ліга) 2002-2003 року народження

Перше коло. Група Б

Учасники:

  1. ДЮСШ (Бровари)
  2. ФК «Славутич» (Славутич)
  3. ДЮСШ (Яготин)
  4. ДЮСШ (Буча)
  5. Центр Спорту-Фаворит (Бориспіль)
  6. ДЮСШ Борисфен (Бориспіль)
  7. Бориспіль-Джуніор (Бориспіль)
  8. ДЮФК (Бориспіль)
  9. Центр Спорту-Фаворит-2 (Бориспіль)

Початок ігор 11:00 (базовий час)

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
2002-2003 р.н.
І тур.
1. ДЮСШ (Бровари) – ФК «Славутич» 11.09.2016
2. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ (Буча) 11.09.2016
3. Центр Спорту – Фаворит – ДЮСШ Борисфен 11.09.2016
4. Бориспіль – Джуніор – ДЮФК (Бориспіль) 11.09.2016
ІІ тур
5. ДЮСШ Борисфен – Бориспіль – Джуніор 18.09.2016
6. ДЮСШ (Буча) – Центр Спорту – Фаворит 18.09.2016
7. ФК «Славутич» – ДЮСШ  (Яготин) 18.09.2016
8. Центр Спорту – Фаворит -2 – ДЮСШ (Бровари) 18.09.2016
ІІІ тур
9. ДЮСШ  (Яготин) – Центр Спорту – Фаворит -2 25.09.2016
10. Центр Спорту – Фаворит – ФК «Славутич» 25.09.2016
11. Бориспіль – Джуніор – ДЮСШ (Буча) 25.09.2016
12. ДЮФК (Бориспіль) – ДЮСШ Борисфен 25.09.2016
ІV тур
13. ДЮСШ (Буча) – ДЮФК (Бориспіль) 02.10.2016
14. ФК «Славутич» – Бориспіль – Джуніор 02.10.2016
15. Центр Спорту – Фаворит -2 – Центр Спорту – Фаворит 02.10.2016
16. ДЮСШ (Бровари) – ДЮСШ  (Яготин) 02.10.2016

V тур
17. Центр Спорту – Фаворит – ДЮСШ (Бровари) 09.10.2016
18. Бориспіль – Джуніор – Центр Спорту – Фаворит -2 09.10.2016
19. ДЮФК (Бориспіль) – ФК «Славутич» 09.10.2016
20. ДЮСШ Борисфен – ДЮСШ (Буча) 09.10.2016
VІ тур
21. ФК «Славутич» – ДЮСШ Борисфен 16.10.2016
22. Центр Спорту – Фаворит -2 – ДЮФК (Бориспіль) 16.10.2016
23. ДЮСШ (Бровари) – Бориспіль – Джуніор 16.10.2016
24. ДЮСШ  (Яготин) – Центр Спорту – Фаворит 16.10.2016
VІІ тур
25. Бориспіль – Джуніор – ДЮСШ  (Яготин) 23.10.2016
26. ДЮФК (Бориспіль) – ДЮСШ (Бровари) 23.10.2016
27. ДЮСШ Борисфен – Центр Спорту – Фаворит -2 23.10.2016
28. ДЮСШ (Буча) – ФК «Славутич» 23.10.2016
VІІІ тур
29. Центр Спорту – Фаворит -2 – ДЮСШ (Буча) 30.10.2016
30. ДЮСШ (Бровари) – ДЮСШ Борисфен 30.10.2016
31. ДЮСШ  (Яготин) – ДЮФК (Бориспіль) 30.10.2016
32. Центр Спорту – Фаворит – Бориспіль – Джуніор 30.10.2016
IX тур
33. ДЮФК (Бориспіль) – Центр Спорту – Фаворит 06.11.2016
34. ДЮСШ Борисфен – ДЮСШ  (Яготин) 06.11.2016
35. ДЮСШ (Буча) – ДЮСШ (Бровари) 06.11.2016
36. ФК «Славутич» – Центр Спорту – Фаворит -2 06.11.2016

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2004-2005 та 2006-2007 року народження

Перше коло. Група А

Учасники:

  1. ДЮСШ (Іванків) 2004-2005 р. н.
  2. ДЮСШ (Бровари) 2004-2005- р. н.
  3. ДЮСШ «Переяславщина» (Переяслав-Хмельницький) 2004-2005- р. н. та 2006-2007- р. н.
  4. КДЮСШ (Славутич) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  5. Дружба (Березань) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  6. ДЮФК (Бориспіль) 2004-2005  р. н.
  7. КОДЮСШ (Баришівка) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  8. ДЮСШ (Яготин) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  9. ДЮСШ (Згурівка) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  10. Центр Спорту-Фаворит (Бориспіль) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.

Початок ігор 11:00 та 12:30 (базовий час)

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
2006-2007 р.н. 2004-2005 р.н.
І тур.
1. ДЮСШ (Іванків) – ДЮСШ (Бровари) 10.09.2016
2. ДЮСШ «Переяславщина»  – КДЮСШ (Славутич) 10.09.2016
3. Дружба (Березань) – ДЮФК (Бориспіль) 10.09.2016
4. КОДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ (Яготин) 10.09.2016
5. ДЮСШ (Згурівка) – Центр Спорту – Фаворит 10.09.2016
ІІ тур
6. ДЮСШ (Бровари) – Центр Спорту – Фаворит 17.09.2016
7. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ (Згурівка) 17.09.2016
8. ДЮФК (Бориспіль) – КОДЮСШ (Баришівка) 17.09.2016
9. КДЮСШ (Славутич) – Дружба (Березань) 17.09.2016
10. ДЮСШ (Іванків) – ДЮСШ «Переяславщина» 17.09.2016
ІІІ тур
11. ДЮСШ «Переяславщина»  – ДЮСШ (Бровари) 24.09.2016
12. Дружба (Березань) – ДЮСШ (Іванків) 24.09.2016
13. КОДЮСШ (Баришівка) – КДЮСШ (Славутич) 24.09.2016
14. ДЮСШ (Згурівка) – ДЮФК (Бориспіль) 24.09.2016
15. Центр Спорту – Фаворит   – ДЮСШ (Яготин) 24.09.2016
ІV тур
16. ДЮСШ (Бровари) – ДЮСШ (Яготин) 01.10.2016
17. ДЮФК (Бориспіль) – Центр Спорту – Фаворит 01.10.2016
18. КДЮСШ (Славутич) – ДЮСШ (Згурівка) 01.10.2016
19. ДЮСШ (Іванків) – КОДЮСШ (Баришівка) 01.10.2016
20. ДЮСШ «Переяславщина»  – Дружба (Березань) 01.10.2016
V тур
21. Дружба (Березань) – ДЮСШ (Бровари) 08.10.2016
22. КОДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ «Переяславщина» 08.10.2016
23. ДЮСШ (Згурівка) – ДЮСШ (Іванків) 08.10.2016
24. Центр Спорту – Фаворит  – КДЮСШ (Славутич) 08.10.2016
25. ДЮСШ (Яготин) – ДЮФК (Бориспіль) 08.10.2016
VІ тур
26. ДЮСШ (Бровари) – ДЮФК (Бориспіль) 15.10.2016
27. КДЮСШ (Славутич) – ДЮСШ (Яготин) 15.10.2016
28. ДЮСШ (Іванків) – Центр Спорту – Фаворит 15.10.2016
29. ДЮСШ «Переяславщина»  –  ДЮСШ (Згурівка) 15.10.2016
30. Дружба (Березань) – КОДЮСШ (Баришівка) 15.10.2016
VІІ тур
31. КОДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ (Бровари) 22.10.2016
32. ДЮСШ (Згурівка) – Дружба (Березань) 22.10.2016
33. Центр Спорту – Фаворит  –  ДЮСШ «Переяславщина» 22.10.2016
34. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ (Іванків) 22.10.2016
35. ДЮФК (Бориспіль) – КДЮСШ (Славутич) 22.10.2016
VІІІ тур
36. ДЮСШ (Бровари) – КДЮСШ (Славутич) 29.10.2016
37. ДЮСШ (Іванків) – ДЮФК (Бориспіль) 29.10.2016
38. ДЮСШ «Переяславщина»  – ДЮСШ (Яготин) 29.10.2016
39. Дружба (Березань) – Центр Спорту – Фаворит 29.10.2016
40. КОДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ (Згурівка) 29.10.2016
IX тур
41. ДЮСШ (Згурівка) – ДЮСШ (Бровари) 05.11.2016
42. Центр Спорту – Фаворит   – КОДЮСШ (Баришівка) 05.11.2016
43. ДЮСШ (Яготин) – Дружба (Березань) 05.11.2016
44. ДЮФК (Бориспіль) – ДЮСШ «Переяславщина» 05.11.2016
45. КДЮСШ (Славутич) – ДЮСШ (Іванків) 05.11.2016

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2004-2005 та 2006-2007 року народження

Перше коло. Група Б

Учасники:

  1. Рубін (Пісківка) 2004-2005 р. н. та 2006-2007- р. н.
  2. Рубін -2 ДЮСШ (Пісківка, Бородянка) 2004-2005- р. н. та 2006-2007- р. н.
  3. ДЮСШ (Васильків) 2004-2005- р. н. та 2006-2007- р. н.
  4. «Форвард» (Васильків) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  5. ДЮСШ «Борисфен» (Бориспіль) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  6. КОДЮСШ – Арсенал (Щасливе) 2004-2005  р. н.
  7. ДЮСШ (Ірпінь) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  8. ДЮСШ (Буча) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  9. ДЮСШ (Макарів)  2006-2007 р. н.

Початок ігор 11:00 та 12:30 (базовий час)

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
2006-2007 р.н. 2004-2005 р.н.
І тур.
1. Рубін (Пісківка) – Рубін -2 ДЮСШ (Пісківка, Бородянка) 10.09.2016
2. ДЮСШ (Васильків) – «Форвард» (Васильків) 10.09.2016
3. ДЮСШ «Борисфен» – КОДЮСШ – Арсенал (Щасливе) 04-05 10.09.2016
4. ДЮСШ (Ірпінь) – ДЮСШ (Буча) 10.09.2016
ІІ тур
5. ДЮСШ (Буча) – ДЮСШ «Борисфен» 17.09.2016
6. Рубін -2 ДЮСШ (Пісківка, Бородянка) – ДЮСШ (Ірпінь) 17.09.2016
7. «Форвард» (Васильків) – Рубін (Пісківка) 17.09.2016
8. ДЮСШ (Макарів) 06-07 – ДЮСШ (Васильків) 17.09.2016
ІІІ тур
9. Рубін (Пісківка) – ДЮСШ (Макарів) 06-07 24.09.2016
10. ДЮСШ (Ірпінь) – «Форвард» (Васильків) 24.09.2016
11. ДЮСШ «Борисфен» – Рубін -2 ДЮСШ (Пісківка, Бородянка) 24.09.2016
12. КОДЮСШ – Арсенал (Щасливе) 04-05 – ДЮСШ (Буча) 24.09.2016
ІV тур
13. Рубін -2 ДЮСШ (Пісківка, Бородянка) – КОДЮСШ – Арсенал (Щасливе) 04-05 01.10.2016
14. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ «Борисфен» 01.10.2016
15. ДЮСШ (Макарів) 06-07 – ДЮСШ (Ірпінь) 01.10.2016
16. ДЮСШ (Васильків) – Рубін (Пісківка) 01.10.2016
V тур
17. ДЮСШ (Ірпінь) – ДЮСШ (Васильків) 08.10.2016
18. ДЮСШ «Борисфен» – ДЮСШ (Макарів) 06-07 08.10.2016
19. КОДЮСШ – Арсенал (Щасливе) 04-05 – «Форвард» (Васильків) 08.10.2016
20. ДЮСШ (Буча) – Рубін -2 ДЮСШ (Пісківка, Бородянка) 08.10.2016
VІ тур
21. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Буча) 15.10.2016
22. ДЮСШ (Васильків) – ДЮСШ «Борисфен» 15.10.2016
23. Рубін (Пісківка) – ДЮСШ (Ірпінь) 15.10.2016
VІІ тур
24. ДЮСШ «Борисфен» – Рубін (Пісківка) 22.10.2016
25. КОДЮСШ – Арсенал (Щасливе) 04-05 – ДЮСШ (Васильків) 22.10.2016
26. ДЮСШ (Буча) – ДЮСШ (Макарів) 06-07 22.10.2016
27. Рубін -2 ДЮСШ (Пісківка, Бородянка) – «Форвард» (Васильків) 22.10.2016
VІІІ тур
28. ДЮСШ (Макарів) 06-07 – Рубін -2 ДЮСШ (Пісківка, Бородянка) 29.10.2016
29. ДЮСШ (Васильків) – ДЮСШ (Буча) 29.10.2016
30. Рубін (Пісківка) – КОДЮСШ – Арсенал (Щасливе) 04-05 29.10.2016
31. ДЮСШ (Ірпінь) – ДЮСШ «Борисфен» 29.10.2016
IX тур
32. КОДЮСШ – Арсенал (Щасливе) 04-05 – ДЮСШ (Ірпінь) 05.11.2016
33. ДЮСШ (Буча) – Рубін (Пісківка) 05.11.2016
34. Рубін -2 ДЮСШ (Пісківка, Бородянка) – ДЮСШ (Васильків) 05.11.2016
35. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Макарів) 06-07 05.11.2016

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2004-2005 та 2006-2007 року народження

Перше коло. Група В

Учасники:

  1. «Арсенал» (Біла Церква) 2004-2005 р. н. та 2006-2007- р. н.
  2. КОДЮСШ (Тарасівка, Києво –Святошинський р-н) 2004-2005- р. н. та 2006-2007- р. н.
  3. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 2004-2005- р. н. та 2006-2007- р. н.
  4. «Динамо» (Фастів) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  5. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  6. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 2004-2005  р. н. та 2006-2007 р. н.
  7. «Зміна -2» (Біла Церква) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  8. КОДЮСШ (Боярка) 2004-2005 р. н. ˉ
  9. «Оріон» (Сквира) 2004-2005 р. н. ˉ
  10. «Каменяр» (Біла Церква) 2004-2005 р. н. ˉ
  11. «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі, Васильківський р-н) 2004-2005 р. н. ˉ
  12. ДЮСШ (Володарка) 2006-2007 р.н.

Початок ігор 11:00  та 12:30 (базовий час)

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
2006-2007 р.н. 2004-2005 р.н.
І тур.
1. «Арсенал» (Біла Церква) – КОДЮСШ (Боярка) 10.09.2016
2. КОДЮСШ (Тарасівка) – «Оріон» (Сквира) 10.09.2016
3. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Динамо» (Фастів) 10.09.2016
4. «КОДЮСШ – Рух молоді»(Б.Церква) – «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) 10.09.2016
5. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 10.09.2016
ІІ тур
6. «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «Каменяр» (Біла Церква) 17.09.2016
7. «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) – «Зміна -2» (Біла Церква) 17.09.2016
8. «Динамо» (Фастів) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) 17.09.2016
9. «Оріон» (Сквира) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 17.09.2016
10. «Арсенал» (Біла Церква) – КОДЮСШ (Тарасівка) 17.09.2016
ІІІ тур
11. КОДЮСШ (Тарасівка) – КОДЮСШ (Боярка) 24.09.2016
12. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Арсенал» (Біла Церква) 24.09.2016
13. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) – «Оріон» (Сквира) 24.09.2016
14. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Динамо» (Фастів) 24.09.2016
15. «Каменяр» (Біла Церква) – «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) 24.09.2016
ІV тур
16. КОДЮСШ (Боярка) – «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 01.10.2016
17. «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) – ДЮСШ (Володарка) 01.10.2016
18. «Динамо» (Фастів) – «Каменяр» (Біла Церква) 01.10.2016
19. «Оріон» (Сквира) – «Зміна -2» (Біла Церква) 01.10.2016
20. «Арсенал» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) 01.10.2016
21. КОДЮСШ (Тарасівка) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 01.10.2016
V тур
22. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – КОДЮСШ (Боярка) 08.10.2016
23. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) – КОДЮСШ (Тарасівка) 08.10.2016
24. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Арсенал» (Біла Церква) 08.10.2016
25. «Каменяр» (Біла Церква) – «Оріон» (Сквира) 08.10.2016
26. ДЮСШ (Володарка) – «Динамо» (Фастів) 08.10.2016
27. «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) 08.10.2016
VІ тур
28. КОДЮСШ (Боярка) – «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) 15.10.2016
29. «Динамо» (Фастів) – «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 15.10.2016
30. «Арсенал» (Біла Церква) – «Каменяр» (Біла Церква) 15.10.2016
31. КОДЮСШ (Тарасівка) – «Зміна -2» (Біла Церква) 15.10.2016
32. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) 15.10.2016
VІІ тур
33. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) – КОДЮСШ (Боярка) 22.10.2016
34. «Зміна-2» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 22.10.2016
35. «Каменяр» (Біла Церква) – КОДЮСШ (Тарасівка) 22.10.2016
36. ДЮСШ (Володарка) – «Арсенал» (Біла Церква) 22.10.2016
37. «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «Оріон» (Сквира) 22.10.2016
38. «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) – «Динамо» (Фастів) 22.10.2016
VІІІ тур
39. КОДЮСШ (Боярка) – «Динамо» (Фастів) 29.10.2016
40. «Оріон» (Сквира) – «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) 29.10.2016
41. «Арсенал» (Біла Церква) – «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 29.10.2016
42. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) –  «Каменяр» (Біла Церква) 29.10.2016
43. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) – «Зміна -2» (Біла Церква) 29.10.2016
IX тур
44. «Зміна -2» (Біла Церква) – КОДЮСШ (Боярка) 05.11.2016
45. «Каменяр» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) 05.11.2016
46. ДЮСШ (Володарка) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 05.11.2016
47. «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – КОДЮСШ (Тарасівка) 05.11.2016
48. «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) – «Арсенал» (Біла Церква) 05.11.2016
49. «Динамо» (Фастів) – «Оріон» (Сквира) 05.11.2016
X тур
50. КОДЮСШ (Боярка) – «Оріон» (Сквира) 12.11.2016
51. «Арсенал» (Біла Церква) – «Динамо» (Фастів) 12.11.2016
52. КОДЮСШ (Тарасівка) – «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) 12.11.2016
53. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 12.11.2016
54. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) – ДЮСШ (Володарка) 12.11.2016
55. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Каменяр» (Біла Церква) 12.11.2016
XI тур
56. «Каменяр» (Біла Церква) – КОДЮСШ (Боярка) 19.11.2016
57. ДЮСШ (Володарка) – «Зміна -2» (Біла Церква) 19.11.2016
58. «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) 19.11.2016
59. «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 19.11.2016
60. «Динамо» (Фастів) – КОДЮСШ (Тарасівка) 19.11.2016
61. «Оріон» (Сквира) – «Арсенал» (Біла Церква) 19.11.2016

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2004-2005 та 2006-2007 року народження

Перше коло. Група Г

Учасники:

  1. ДЮСШ (Кагарлик) 2004-2005 р. н. та 2006-2007- р. н.
  2. «Зміна» (Біла Церква) 2004-2005- р. н. та 2006-2007- р. н.
  3. ДЮСШ (Миронівка) 2004-2005- р. н. та 2006-2007- р. н.
  4. ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) 2004-2005 р. н. ˉ
  5. ДЮСШ «Любомир» (Ставище) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  6. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 2004-2005  р. н. та 2006-2007 р. н.
  7. ДЮСШ (Обухів) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  8. «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) 2004-2005 р. н. та 2006-2007 р. н.
  9. ДЮСШ – 2 (Рокитне) 2004-2005 р. н.            ˉ
  10. ДЮСШ (Рокитне) 2004-2005 р. н.            ˉ
  11. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 2004-2005 р. н.  2006-2007 р.н.
  12. ДЮСШ (Тетіїв) 2004-2005 р. н.  2006-2007 р.н.

Початок ігор 11:00  та 12:30 (базовий час)

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
2006-2007 р.н. 2004-2005 р.н.
І тур
1. ДЮСШ (Кагарлик) – «Зміна» (Біла Церква) 10.09.2016
2. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) 10.09.2016
3. ДЮСШ «Любомир» (Ставище) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 10.09.2016
4. ДЮСШ (Обухів) – «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) 10.09.2016
5. ДЮСШ – 2 (Рокитне) – ДЮСШ  (Рокитне) 10.09.2016
6. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – ДЮСШ (Тетіїв) 10.09.2016
ІІ тур
7. «Зміна» (Біла Церква) – ДЮСШ (Тетіїв) 17.09.2016
8. ДЮСШ  (Рокитне) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 17.09.2016
9. «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) – ДЮСШ – 2 (Рокитне) 17.09.2016
10. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Обухів) 17.09.2016
11. ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) – ДЮСШ «Любомир» (Ставище) 17.09.2016
12. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Миронівка) 17.09.2016
ІІІ тур
13. ДЮСШ (Миронівка) – «Зміна» (Біла Церква) 24.09.2016
14. ДЮСШ «Любомир» (Ставище) – ДЮСШ (Кагарлик) 24.09.2016
15. ДЮСШ (Обухів) – ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) 24.09.2016
16. ДЮСШ – 2 (Рокитне) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 24.09.2016
17. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква)  –  «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) 24.09.2016
18. ДЮСШ (Тетіїв) – ДЮСШ  (Рокитне) 24.09.2016
ІV тур
19. «Зміна» (Біла Церква) – ДЮСШ  (Рокитне) 01.10.2016
20. «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) – ДЮСШ (Тетіїв) 01.10.2016
21. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – «КОДЮСШ – Рось» (Б.Церква) 01.10.2016
22. ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) – ДЮСШ – 2 (Рокитне) 01.10.2016
23. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Обухів) 01.10.2016
24. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ «Любомир» (Ставище) 01.10.2016
V тур
25. ДЮСШ «Любомир» (Ставище) – «Зміна» (Біла Церква) 08.10.2016
26. ДЮСШ (Обухів) – ДЮСШ (Миронівка) 08.10.2016
27. ДЮСШ – 2 (Рокитне) – ДЮСШ (Кагарлик) 08.10.2016
28. «КОДЮСШ – Рось» (Б.Церква) – ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) 08.10.2016
29. ДЮСШ (Тетіїв) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 08.10.2016
30. ДЮСШ  (Рокитне) – «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) 08.10.2016
VІ тур
31. «Зміна» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) 15.10.2016
32. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ  (Рокитне) 15.10.2016
33. ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) – ДЮСШ (Тетіїв) 15.10.2016
34. ДЮСШ (Кагарлик) – «КОДЮСШ – Рось» (Б.Церква) 15.10.2016
35. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ – 2 (Рокитне) 15.10.2016
36. ДЮСШ «Любомир» (Ставище) – ДЮСШ (Обухів) 15.10.2016
VІІ тур
37. ДЮСШ (Обухів) – «Зміна» (Біла Церква) 22.10.2016
38. ДЮСШ – 2 (Рокитне) – ДЮСШ «Любомир» (Ставище) 22.10.2016
39. «КОДЮСШ – Рось» (Б.Церква) – ДЮСШ (Миронівка) 22.10.2016
40. ДЮСШ (Тетіїв) – ДЮСШ (Кагарлик) 22.10.2016
41. ДЮСШ  (Рокитне) – ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) 22.10.2016
42. «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 22.10.2016
VІІІ тур
43. «Зміна» (Біла Церква) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 29.10.2016
44. ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) – «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) 29.10.2016
45. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ  (Рокитне) 29.10.2016
46. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Тетіїв) 29.10.2016
47. ДЮСШ «Любомир» (Ставище) – «КОДЮСШ – Рось» (Б.Церква) 29.10.2016
48. ДЮСШ (Обухів) – ДЮСШ – 2 (Рокитне) 29.10.2016
IX тур
49. ДЮСШ – 2 (Рокитне) – «Зміна» (Біла Церква) 05.11.2016
50. «КОДЮСШ – Рось» (Б.Церква) – ДЮСШ (Обухів) 05.11.2016
51. ДЮСШ (Тетіїв) – ДЮСШ «Любомир» (Ставище) 05.11.2016
52. ДЮСШ  (Рокитне) – ДЮСШ (Миронівка) 05.11.2016
53. «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) – ДЮСШ (Кагарлик) 05.11.2016
54. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) 05.11.2016
X тур
55. «Зміна» (Біла Церква) – ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) 12.11.2016
56. ДЮСШ (Кагарлик) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 12.11.2016
57. ДЮСШ (Миронівка) – «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) 12.11.2016
58. ДЮСШ «Любомир» (Ставище) – ДЮСШ  (Рокитне) 12.11.2016
59. ДЮСШ (Обухів) – ДЮСШ (Тетіїв) 12.11.2016
60. ДЮСШ – 2 (Рокитне) – «КОДЮСШ – Рось» (Б.Церква) 12.11.2016
XI тур
61. «КОДЮСШ – Рось» (Б.Церква) – «Зміна» (Біла Церква) 19.11.2016
62. ДЮСШ (Тетіїв) – ДЮСШ – 2 (Рокитне) 19.11.2016
63. ДЮСШ  (Рокитне) – ДЮСШ (Обухів) 19.11.2016
64. «ДЮСШ – Зірка»(Обухів) – ДЮСШ «Любомир» (Ставище) 19.11.2016
65. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Миронівка) 19.11.2016
66. ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) – ДЮСШ (Кагарлик) 19.11.2016











Комітет дитячо-юнацького футболу КОФФ

 
Стартували дитячо-юнацькі турніри на Київщині
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    20.09.2016 17:56    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Чемпіонат Київської області в ДЮФЛКО.

Більше ста команд почали календарні перегони в новому сезоні регулярних офіційних змагань під егідою Київської обласної федерації футболу. У сезоні 2016-2017 років титул обласного чемпіона розігруватиметься в п’яти вікових категоріях, — розповів кореспондентові сайту koff.org.ua Володимир Маслов, заступник голови Комітету дитячо-юнацького футболу КОФФ і куратор обласних дитячо-юнацьких турнірів.

 
З 1 вересня!
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    01.09.2016 09:29    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Керівництво дитячо-юнацької спортивної школи "ЛЮБОМИР" вітає всіх вихованців ДЮСШ з початком навчального року. Бажаємо вам успіхів у навчанні, нових спортивних досягнень, наполегливості в навчанні і тренуваннях.

Керівництво "ДЮСШ ЛЮБОМИР"!

 
Сім’я «ДЮСШ ЛЮБОМИР» чекає на тебе
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    31.08.2016 15:14    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Дитячо-юнацька спортивна школа «ЛЮБОМИР» продовжує набір до футбольних команд юнаків 2003 – 2009 років народження.

За довідками звертатися на стадіон «Колос», с.м.т. Ставище, вул., Сергія Цимбала, 27. Тел: 04564 2-53-98.

Контактні особи:

Дзисюк Сергій Васильовичдиректор товариства «Колос», тел.: +38 (098) 621 43 41.

Ніколайчук Олександр Миколайовичголовний тренер «ДЮСШ ЛЮБОМИР», тел.: +38 (096) 328 53 35.

Римарчук Ярослав Павловичтренер Ю-15, юнаки 2002-2003 років народження, тел.: +38 (097) 390 26 61.

Марущак Олег Вікторовичтренер юнаків 2004-2005 років народження, тел.: +38 (097) 314 49 62.

Малиш Олег Петровичтренер юнаків 2006-2007 років народження, тел.: +38 (097) 255 07 03.

Кобзар Віталій Володимировичтренер юнаків 2008-2009 років народження, тел.: +38 (097) 467 68 64.

 


Страница 2 из 20